Bosch Bulaşık Makinesi E04

Bosch bulaşık makinesi hata kodlarından biri olan E04 kodu, programın yarıda kalarak oluşan hata kodlarından biridir. Makinenin çalışır haldeyken kesilerek programın yarıda kalması nedeniyle bulaşıkların yıkanması tamamlanamaz hale gelir. Çözülmediği takdirde sürekli olarak tekrar edebilecek hatalarından birisi olması nedeniyle uzun vadeli olarak bütçeye olumsuz anlamda etki eden yapıya sahiptir.

Bosch bulaşık makinesi E04 sorunu yaşanması sebebiyle oldukça rahatsız edici sonuçların görülebilmesi söz konusudur. Sürekli olarak yıkama işlemini durarak makinenin hata kodu vermesine sebep olan sorunlar birbirlerinden şu şekilde ayrılır;

– Pompada yaşanan sorunlar

– Rezistansta arıza yaşanması

– Kontrol kartında bozulma veya yanma durumu

Mevcut olan bölgeye göre değişkenlik gösteren Bosch bulaşık makinesi e04 hata kodu, arızalı olan yerlerin değiştirilmesiyle çözülebilecek problemlerden biridir. Bulaşık makinesini tek bir noktası değiştirilmesi gerekli oldu gibi, tüm bölgelerin de aynı anda değişim gerekliliği ortaya çıkabilmektedir.

Bosch bulaşık makinelerinde mevcut olan sorunun net çözümü için orijinal yedek parça kullanılarak gerekli değişim en kısa sürede kullanılmalıdır.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis