1 Yıl Orijinal Parça Garantili PROTHERM Servisi

Kombi satın alırken kullanıcılar ekonomik ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra kombiden fiyat-performans oranından en yüksek verim almayı amaçlar. Bundan dolayı, bu özelliklerin tamamı bir markada birleştiği Protherm markası kullanıcıların tercih ettiği markalarındandır. Çünkü Protherm ürettiği kaliteli kombilerle kullanıcıların arasında kendinden oldukça söz ettirmektedir. Ancak her elektronik alette olduğu gibi Protherm markasına ait kombilerde de zaman zaman arızalar meydana gelmektedir. Bu noktada ise işinde uzmanlaşmış, müşterilerin talepleri doğrultusunda en kaliteli hizmeti verecek bir teknik servise ihtiyaç duyulmaktadır.

Fakat Protherm Servis İstanbul merkezini diğer firmalardan ayıran en önemli noktalardan birisi de: kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlarla birleştirme kabiliyeti olarak bilinmektedir. Alanında profesyonel ve güleryüzlü teknisyenlerden oluşan kadrosu ile tamamen müşterinin yanında olduğunu da servis ücretlerinde, uygulamış olduğu ekonomik fiyat politikasıyla gösteriyor. Bunun yanında vermiş olduğu hizmetler ile parça değişimleri için de 1 yıl süreyle garanti süresi vermektedir.

Arıza onarımında ihtiyaçlarınızı giderme konusunda uzun yıllardır müşterilerinden çok iyi dönüşler alan Protherm Servis Gebze merkezi ile makinelerinizi tamir etmek için oldukça profesyonel çözümler üretmektedir. Vakit kaybetmeden kombilerinizde yaşanan bir arızada hemen Protherm Servis merkezine 444 78 56 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Önceliği arızayı adresinizde çözmek gibi bir stratejisi olan firmadan aldığınız hizmetten dolayı asla pişman olmayacaksınız.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis