Profilo Servis Bakırköy’de Hizmette Sınır Tanımıyor!

Yenilikçi bir anlayışa sahip olan İstanbul bölgesinde, son teknoloji cihazları birbiri ardına piyasaya süren Profilo ürünleri de geniş bir satış rakamına ulaşmıştır. Ev hanımlarının en fazla ihtiyaç duyduğu ürün gruplarını üreten Profilo, özellikle beyaz eşya üretiminde ön plandadır.

Profilo beyaz eşyalar uzun yıllar dayanabilen kaliteli ürünlerdir. Profilo ürünlerini aldığınızda tekrar tekrar masraf etmeden kullanabileceğiniz kaliteli bir ürüne sahip olursunuz. Ancak her ürünün olduğu gibi Profilo ürünlerinin de bir ömrü vardır. Yıllar içerisinde yıpranma, yanış kullanım gibi etkilerle Profilo ürünleri de ciddi arıza sorunları yaratabilir. Arıza denildiğinde akla ilk gelen firma olarak Profilo Teknik Servis bölgesine hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Sunduğumuz Profilo Servis hizmetimizde Profilo ürünlerinde tam deneyime sahip personellerimiz, güler yüzlü bir hizmet anlayışı çerçevesinde en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmaktadır. İşimizin her aşamasında sorumluluğumuzun farkında olarak hareket edip, arızalarınızı en hızlı ve nitelikli biçimde çözüyoruz. Tüm arızalarda en ideal çözüm önerilerini sunan firmamız en az masrafla cihazınızı ilk günkü performansına getirmeyi hedeflemektedir.

Özel Bakırköy Profilo Servisleri : 444 78 56

Değişimini yaptığımız tüm parçalara 1 sene boyunca parça garantisi hizmetimizle de göz dolduran bir servis olmayı sürdürüyoruz. 444 78 56 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak arıza kaydınızı vakit kaybetmeden oluşturabilirsiniz. Profilo Servis olarak sizlere en kaliteliyi sunmak için yola çıktık.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis