Bosch Maxx 7 F21 Hatası

Bosch çamaşır makineleri birçok kullanıcı tarafından memnuniyet ile kullanıldığı gibi zamanla her makinede olması beklenen uzun kullanım sonucu meydana gelen arızaları da çıkarttığı için kullanıcılar tarafından belli başlı arıza kodlarının çözümü internette aranmaktadır. Bunların arasından Bosch markasının maxx 7 modeline ait Bosch maxx 7 f21 hatası çözümü de oldukça sorulan sorular arasında yerini almaktadır.

Eğer Bosch maxx 7 çamaşır makineniz F21 hatası veriyorsa yapmanız gerekenler cihazın program düğmesini saat 6 yönünde iken sıkma devir tuşuna basılı tutup bir konum ileriye düğmeyi ilerletmeniz gerekmektedir. Arkasından makineyi kapatıp açtığınızda hala düzelmezse ve sorun devam ediyorsa teknik destek almanız gerekmektedir. Çünkü arızanın geçmemesi motorun arızalı olduğunu göstermektedir.

Teknik destek aldığınızda muhtemelen yıkama motoru değiştirilip makineniz resetlenecektir. Bazı durumlarda ise cihazlar arızadan çıkarken sorun yaratabilirler bu gibi durumlarda ise ekran kartının da sökülüp onarılması gerekmektedir. Tüm bu işlemlerden sonra Bosch maxx 7 çamaşır f21 hatası probleminin çözülmesi beklenmektedir.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis