Bosch Çamaşır Makinesi F61 Hatası

Çamaşır makinesi özellikle hijyenin oldukça önemli olduğu son günlerde ev hanımlarının kurtarıcısı durumunda olan beyaz eşyalardan biri oldu. Bosch markasına ait çamaşır makineleri de kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılan çamaşır makinelerinden birisi olarak bilinmekte olduğu için Bosch makinesine ait arıza kodları da özellikle kullanıcılar tarafından internette sık sık sorulmaktadır.

Bu arızaların başında, Bosch çamaşır makinesi f61 hatası gelmektedir. Bu arıza ile karşılaştığınızda makinenizin size söylemek istediği şey kapı kilidinde arıza meydana geldiğidir. Yani Bosch çamaşır makinenizin kapı kilidi arızalı ise ekranda F61 arızası belirdiği bilinmektedir. Eğer kapı kilidi arızalı ise çamaşır makineniz arızalı olduğundan dolayı işlem yapmaz.

Hatta F61 arıza kodlu arızanın olduğunu gördüğünüzde cihazla uğraşmamanız gerekmektedir. Direkt Bosch beyaz eşya arıza çözümü ile uğraşan bir yerden teknik destek talep etmeniz gerekmektedir. Bosch çamaşır makinesi F61 hatası çözümü için kapı kilidinin değişmesi gerekebilir. Ya da düşük bir ihtimalle de olsa F61 arıza kodu kapı kilidi elektrik bağlantılarında sorun varsa da ortaya çıkabilir. Bu sebeple teknik destek alarak bu kodun arızasını çözebilirsiniz.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis