İstanbul’da Profesyonel ve Güvenilir Profilo Servis mi Arıyorsunuz ?

Türkiye’nin sanayileşmeye önem vermeye başladığı dönemlerin birinde faaliyet hayatına atılmış olan ve bozmadığı kalite anlayışını günümüze kadar devam ettiren önemli elektronik devlerinden biri olan Profilo çoğu evde ve diğer yaşam alanlarında güvenle tercih edilen nadir markalardan biri olarak zihinlerimizde yer etmiştir. Profilo kalitesi daima kendisini gösterirken Profilo ürünleriniz için alacağınız özel teknik servis hizmetinin de bu kaliteye paralel olması son derece büyük önem taşımaktadır.

Özel Profilo Servis İstanbul firmamız İstanbul’a bu kaliteyi sunmakta ve senelerden beri bunu aynı şekilde devam ettirmektedir. Peki Profilo kullanıcılarının firmamızdan özel servis alması için nedenleri ne olabilir?

Hızlı Servis İmkanı: Kullanıcıları asla fazla bekletmeden işlemlerini kısa sürede hallederek cihazları ilk günkü kadar sağlam bir hale getiriyor ve Profilo kullanıcılarını memnun ediyoruz. Bu hizmetimizin en önemli özelliği zaman açısından bakıldığında çok tasarruflu olmasıdır.

Aynı Gün Servis Şansı: Firmamızın aynı gün servis hizmeti bulunmaktadır. Yani sabah servise verdiğiniz ürünü akşam geri alabilme şansına sahipsiniz. Bu da ekibimizin verimli çalışmasına borçlu olduğumuz ve bu şekilde oturtmuş olduğumuz bir sistemdir.

Yedek Parça Desteği: Yedek parça değişim işlemlerinde kesinlikle orijinal ürün parçaları kullanılmaktadır. Yan sanayi ismi verilen parçaların firma kapımızdan içeri girmesi dahi söz konusu değildir.

Ekibimiz son derece donanımlı olup işinin ehli ve işini severek yapan teknik personellerimizden oluşmaktadır. Güvenle emanet ettiğiniz cihazlarınızı oldukça sağlam bir biçimde geri alabilmektesiniz.

7/24 Çalışan Çağrı Merkezi: Bütün sorularınız için cevaplarımızı sunan çağrı merkezi ekibimiz sizler için yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Garantili Servis Hizmeti: Servis hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Siz de garantili Özel İstanbul Profilo Servis hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis