Kadıköy Philips Süpürge Servisi

Yenilikçi teknoloji sloganıyla ilk günden bu güne kadar hizmetiyle müşterilerini memnun eden Philips, şimdi de elektrik süpürgesi ile adından çok söz ettirmektedir. Sağlamlığı ve uzun ömrüyle bilinen Philips, elektrik süpürgesi ile rakiplerine ciddi farklar artmıştır. Ülkemizde de çok uzun yıllardır kullanılan bu markanın elektrik süpürgesi, ilerleyen ve gelişen teknolojiye yön verecek şekilde tasarlanmış ve çok fonksiyonlu bir hale getirilmiştir.

Özel İstanbul Philips Servisi Kapınızda Geliyor!

Bu teknolojik cihazlar herkes tarafından sevilse de çok fonksiyonel olmasından dolayı menüleri çok karışık bir haldedir. Bu menülerin karış olmasından dolayı yanlış fonksiyonların aktif hale getirilmesi ile çeşitli arıza durumlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu tarz durumlarda yapmanız gereken tek şey 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak bir Philips servisi olan İstanbul’un en iyi, güvenilir ve tecrübeli teknik servis ekibine sahip olan Philips Servis Kadıköy firmasının size sunduğu teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Teknik servis ekibi size ulaştıktan sonra elektrik süpürgenizi alarak özel teknik servis merkezine götürmektedir. Burada elektrik süpürgenize akıllı cihazlarla bir çok performans testi uygulanır. Bu performans testlerinin sonucuna bakılarak arızanın neden olduğu ya da nereden kaynaklandığı tespit edilir.

Bu arızanın çözümü için birden fazla çözüm yolu aranır ve size en uygun olanı seçerek sizlerle iletişime geçilir. Sizinle iletişime geçilmesinin amacı sizin onayınız olmadan hiçbir onarım veya bakım işlemi yapılmamasından kaynaklanmaktadır.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis