Blog

Beykoz Özel Demirdöküm Servisi

Uzun yıllar boyunca siz müşterilerimizin sorunlarına anında çözümler ulaştırmak ve en iyi hizmeti müşterilerimize ulaştırmak için İstanbul’un dört bir yanında tüm kullanıcılarımızın yanında yer aldık. Her geçen yıl yenilenen, gelişen, nitelikli, alanında kendilerini kanıtlamış çalışan kadromuz ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmek üzere Yetkin Teknik Servislerimiz İstanbul’un her noktasında sizlerin tüm ihtiyaçları için hizmetinizde.

Garantili Hizmet İçin; Demirdöküm Servis Beykoz

Sizlerin sahip olduğu Demirdöküm kombileriniz için teknik ekibimiz her türlü desteği sağlayabilmekte ve müşterilerimizin memnuniyeti için servislerimiz her zaman sizlerin yanında olmaktadır. Bunların yanında servislerimiz haricinde bizlere ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz de 7/24 sizlerin her türlü sorununa cevap verebilmek için hizmet vermektedir.

Demirdöküm Servis Beykoz

Bu hizmetlerimizin yanında sizlere sağladığımız her tür yedek parça için bir yıl garanti verilmekte ve müşterilerimizin yedek parça ile oluşabilecek bütün problemlerinizi sıfıra indirmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eden Demirdöküm Servis İstanbul sizlerden gelen öneriler ve ihtiyaçlar doğrultusunda her daim kendini yenileyerek ve geliştirerek sürekli olarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Bosch Servis İletişim


Bize her türlü görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüşünüz sağlanacaktır.    Bosch Servis Telefonu :

    444 78 56

    © Özel Bosch Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.

    Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR