Küçükçekmece Arnica Teknik Servis Merkezi

Elektrikli süpürgenin olmadığı bir ev düşünülemez! Arnica; fiyat performans oranı bakımından en iyi süpürge modellerini size sunuyor. Buna ek olarak, Arnica servis ile elektrikli süpürgenizde yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm buluyor.

İstanbul Arnica Servis Neler Vaat Ediyor?

Elektrikli süpürge arızalarının bazıları ciddi olmamakla beraber bazılarının da son derece ciddi olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin, prize dayalı bir sorun söz konusu ise bu sorunu kendi başınıza da çözebilirsiniz. Fakat, motorun çalışmadığı hallerde sizin yapacağınız bir şey olmayacaktır. Elektriksel bağlantı problemleri, kontrol kartında devre kesilmesi, motor arızası ve kabloda hasar gibi etmenlerden dolayı motor çalışmayabilir. Bu gibi hallerde, süpürgeyi vakit kaybetmeden Arnica servis merkezine götürmelisiniz.

Arnica Servis Küçükçekmece
Arnica Servis Küçükçekmece

Arnica elektrikli süpürgenizde farklı bir arızanın oluşması da mümkün! Örneğin, süpürgenin çalışırken dışarıya toz attığına şahitlik edebilirsiniz. Bu durumun da farklı sebepleri olabilir. Süpürgede torba olmamasından dolayı ortaya böyle bir sorun çıkabilir. Ayrıca, filtrelerin eksik oluşu da aynı problemi ortaya çıkarır. Buna ek olarak, toz haznesinin tam oturtulmamış oluşu veya eksikliği de bu arızanın bir diğer nedeni olacaktır.

Haznenin eğrilmesi, torbada delik veya yırtığın olması, torbanın kalitesizliği gibi etmenler de bahsettiğimiz arızaya neden olabilir. Bu noktada, torba değişikliği yapabilirsiniz. Ancak, sorun yine de çözülmüyorsa Arnica servis yardımı almalısınız.

Arnica servis Küçükçekmece; aklınıza gelebilecek her türlü elektrikli süpürge arızasında sizlere yardımcı olur.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis