Pendik Electrolux Tamir Servisi Hizmete Başladı!

Modern yüzyılda teknolojik gelişmeler yaşamın her alanında kendisine etkin bir şekilde yer bulurken günlük yaşantı içerisinde teknolojinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayan teknolojiler beyaz eşya ürünleridir. Dünya genelinde teknolojinin her alanında kendisine yer bulan Electrolux yüz yıldır teknolojinin gelişiminde önemli bir pay sahibi olmuştur. Her zaman en ileri teknolojileri yakından takip eden ve aynı zamanda da son derece kaliteli bir hizmet yapısı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını kurulduğu günden bu yana sürdüren Electrolux Servisi, tüm beyaz eşya ürünlerinde kaliteli ve etkin çözümler geliştiriliyor.

Üstün Electrolux teknolojisi ve tasarımı günümüzde başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada yoğun olarak tercih ediliyor. Türkiye pazarında da son derece önemli bir pay sahibi olan Electrolux’ ü tüm beyaz eşya ürünlerinde ileri nesil teknolojiler ve 1.sınıf malzemeler kullanılıyor olursa olsun zaman içerisinde karşı karşıya kalınabilen arızalanmalarda markanın bölgesel bazda hizmet sonrası temsilciliğini gerçekleştiren Electrolux Servis Pendik merkezimizde, tüm Electrolux ürünlerinde profesyonel ve kaliteli onarım hizmetleri sunuluyor.

Electrolux servis merkezinin gezici teknik ekipleri Electrolux markalı tüm beyaz eşya ürünlerinde karşı karşıya kalınan arızalanmalar ile ilgili olarak tüketici tarafından gerçekleştirilen arıza bildirimlerine en kısa süreler içerisinde müdahale edebiliyor. Tüm onarım ve parça değişimi işlemlerini bir yıl boyunca garanti altına alan hizmet yapımız, kullanıcılarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya odaklanmıştır. Yaşam standartlarınızı garanti altına aldığımız hizmetlerimizi, en süratli ve en nitelikli şekilde sunma gayreti gösteriyoruz.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis