Bosch Logixx 8 Varioperfect F57 Hatası

Bosch markasına ait beyaz eşyalar oldukça kullanışlı ve kullanıcıları tarafından memnuniyetlerin bildirildiği elektronik ürünlerdir. Bosch markasına ait logixx 8 modelli çamaşır makinesi ise ithal olmakla birlikte yine kullanıcılar tarafından severek kullanılmaktadır.

Son model teknoloji ile donatılmış bu modellerde herhangi bir arıza oluştuğu zaman cihaz üzerinde arızaya neden olan hata kodu ekranda belirmektedir. Bu hatalar arasında ekranda beliren ve en sık rastlanan bosch logixx 8 varioperfect f57 hatası olarak bilinmektedir. F57 arızasının ortaya çıkma nedeni ise çamaşır makinenizde bulunan elektronik kartının arızalanmasından kaynaklıdır.

Değişimi ve yenisi oldukça pahalı bir parça olmasının yanı sıra, bazı durumlarda çamaşır makinenizde bulunan bu elektronik kartın yıkama motoru ile birlikte değişmesi gerekmektedir. Bu model, yeni bir ürün olmasından dolayı elektronik kartın henüz tamiri mümkün değildir. Motor ve elektronik kart değişimi gerektiren böyle bir arıza durumunda ise onarım çok pahalı olacağı için yeni bir cihaz almanız gerekebilir. Karşılaşılan bosch logixx 8 varioperfect f57 hatası ancak bu şekilde düzelebilmektedir.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR
Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul İstanbul Baymak Servisi İstanbul Demirdöküm Servisi Kombi Arızaları Beyaz Eşya Arızaları Beko Servis